Advert

Başkan Baydilli’den Muhtarlar Günü Mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak temsili demokrasinin ilk dayanağı olan muhtarların gününü kutladı

Başkan Baydilli’den Muhtarlar Günü Mesajı
Başkan Baydilli’den Muhtarlar Günü Mesajı Admin
Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Baydilli mesajında muhtarların vatandaşla hizmet noktasında kendilerine büyük katkı sağladıklarını ifade etti.

Başkan Baydilli mesajında şunları dile getirdi: “Muhtarlarımız mahallelerimizin sorunlarını çözmede, taleplerini yerine getirmede bize yol gösteren ve fikir veren yardımcılarımızdır. Temsili demokrasinin ilk dayanağı olan muhtarlarımız mahallelerinin refahı için çabalamakta ve vatandaşlara daha güzel bir yaşam alanı sunulması için öncü olmaktadır.

Bu anlamda biz de ilçemizdeki 100 mahalle muhtarımızla her zaman temastayız. Mahallelerimizin sorunları, talepleri noktasında istişare edip gerekli çalışmayı yapmamızda muhtarlarımızın katkısını göz ardı edemeyiz. Biz elimizden geldiği kadar muhtarlarımızın taleplerini karşılamaya, mahallelerimize hizmet götürmeye çalışıyoruz.

Tüm muhtarlarımızın gününü kutlar, görevlerinde ve yaşamlarında kolaylıklar dilerim.”

urfa çağdaş karaköprü muhtarlar günü başkan baydilli
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı