Advert

Milleti İçin Milleti İle Beraber

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Teşkilat mensupları ile beraber saha çalışmaları kapsamında Mehmet Hafız Bulvarında Karaköprü ‘de esnaf ve vatandaşları ziyaretlerde bulundu.

Milleti İçin Milleti İle Beraber
Milleti İçin Milleti İle Beraber Admin
Advert

Milletvekili  Cevheri ; Karaköprü ilçemiz önemli ve hızla büyüyen bir ilçemiz, ,İlçe başkanımız Sait Ağan ,teşkilatımız ile bir araya geldik.Esnaf ve  vatandaşlarımız ziyaret edip, taleplerini yerinde dinledik. Esnafımız ile hasret giderdik  ,2023 hedeflerimiz doğrultusunda büyük ve güçlü Türkiye hedeflerimize durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz,Esnafımızın, vatandaşlarımızın taleplerini ve önerileri bizim için yol göstericidir,biz bunları önemsiyoruz.Bizi güler yüzle karşılayan tüm esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum,hayırlı kazançlar diliyorum ‘’ diye konuştu.

Başkan Ağan ; Milletimiz için milletimiz ile bir ve beraberiz , Yaptığımız bu ziyaretler bizim için çok önemli. Hizmet yapmamız için ilçe halkının dualarına ve desteğine ihtiyacımız var. İlçenin kalkınması ilçeye verilen önemden geçer. Halkımızla yan yana gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz ve bu görüşmelerle vatandaşın ve esnafın ihtiyaçlarını tespit ediyoruz.  Karaköprü insanına daha modern ve yaşanabilir bir kent oluşturma adına yürütülen çalışmalarda esnafının memnuniyetinin çok önemli olduğunu belirten Ağan, tüm yatırımların geleceğin Karaköprü’sünü inşa etmek için olduğunu ifade etti. Yapacağımız hizmetleri buna göre şekillendiriyoruz, Bizi gönülden teveccüh ile karşılayan vatandaşlarımıza ,esnafımıza teşekkür ederim ” dedi.

urfa çağdaş karaköprü ak parti sait ağan vatandaş
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı