Advert

Atakent’e Yeni Yollar Kazandırılıyor

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Atakent Mahallesinde yol ihtiyacını gidermek için yeni yollar açarak vatandaşların hizmetine sunuyor

Atakent’e Yeni Yollar Kazandırılıyor
Atakent’e Yeni Yollar Kazandırılıyor Admin
Advert

Şanlıurfa’nın her geçen gün büyüyen ilçesi Karaköprü’de yeni yerleşim alanlarıyla beraber yol ihtiyacını karşılamak için Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri yeni yollar açarak ihtiyacı gideriyor.

 Atakent Mahallesinde belirlenen yerlerde yeni yol açan ekipler, program dahilinde diğer mahallelerde de çalışmalarını sürdürüyor.

 Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, yol sıkıntısı çeken bir bölge olmaması için ekiplerin aralıksız bir çalışma içerisinde olduğunu belirterek, her mahallede çalıştıklarını ve yeni yolları ilçeye kazandırmanın çabasında olduklarını ifade etti.

Başkan Baydilli, “Fen işleri ekiplerimiz kış ayı öncesi ilçe genelinde gerek yol açma gerekse kilitli parke döşeme çalışmalarını programlı bir şekilde sürdürüyor. Tüm ilçede hizmet ağımızı genişletiyoruz. Ekiplerimiz Atakent Mahallemizde yeni yollar açıyor. Açılan yolların alt yapı çalışması tamamlandıktan sonra kilitli parke döşeyerek hizmete sunuyoruz” dedi.

 Karaköprü Belediyesi'nin ihtiyaçlar doğrultusunda ve program dahilinde yeni yollar açmaya devam edeceği öğrenildi.

URFA ÇAĞDAŞ KARAKÖPRÜ ATAKENT YENİ YOLLAR
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı