Advert
Advert

TEDAŞ, 6 ilde aydınlatma denetimi yapacak

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Bölge Müdürlüğü, 26 Eylül ila 6 Ekim 2022 tarihleri arasında Dicle Elektrik dağıtım bölgesindeki 6 ilde gündüz aydınlatma denetimi yapacak. Dicle Elektrik, bahse konu tarihler arasında denetim sebebiyle gündüz saatlerinde de aydınlatma şebekelerinin devrede olabileceğini duyurdu.

TEDAŞ, 6 ilde aydınlatma denetimi yapacak
TEDAŞ, 6 ilde aydınlatma denetimi yapacak Admin
Advert

Dicle Elektrik, sorumluluk bölgesinin tamamında gerçekleştirilecek olan aydınlatma denetimi sırasında bazı lokasyonlardagece olduğu gibi gündüz saatlerinde de aydınlatma şebekelerinin devrede olabileceğiuyarısında bulundu.

Dicle Elektrik uyardı

TEDAŞ Bölge Müdürlüğü, Dicle Elektrik dağıtım bölgesinde belli periyodlarla yaptığı aydınlatma denetimlerinin sonbahar ayağını 26 Ekim 2022 Pazar günü başlatıyor. Yapılacak olan denetimle ilgili olarak Dicle Elektrik’ten şu açıklama yapıldı:

‘’Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. sorumluluk sahasında bulunan Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Mardin, Siirt, Şırnak merkez ve ilçelerinde bulunan toplam3.486 aydınlatma tesisatında,TEDAŞ  Bölge Müdürlüğü tarafından saha denetimleri gerçekleştirecektir.

Söz konusu saha denetimleri 26.09.2022-06.10.2022 tarihi arasında yapılacaktır.3.486 adet aydınlatma tesisatını kapsayacak olan denetim, tüm illerimizdefarklı lokasyonlardave farklı ekiplerle gündüz yapılacaktır.  Denetim süresince aydınlatma armatürlerigündüz saatlerinde de devrede olacaktır. Denetim sonlandığında söz konusu aydınlatma tesisatları normal çalışma periyoduna döndürülecektir.’’

urfa çağdaş dicle elektrik aydınlatma denetim şebeke
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı