Advert
Advert

Başkan Ekinci Muhtarları Dinledi

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçede görev yapan muhtarları makamında ağırlayarak, talep ve önerilerini dinledi.

Başkan Ekinci Muhtarları Dinledi
Başkan Ekinci Muhtarları Dinledi Admin
Advert

Göreve geldiği günden bu yana halkla her daim iç içe olan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, vatandaşlarla belediye arasında köprü görevi gören muhtarlarla da sık sık bir araya gelmeye devam ediyor.  Muhtarlarla makamında bir kez daha buluşarak sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Ekinci, kendisine iletilen sorunları not alarak çözümü için gerekli birimlere talimat verdi.

Ekinci, muhtarlarla sürekli istişare halinde olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini vurgulayarak,   “Viranşehir'imizin her tarafına  en iyi hizmeti götürme gayreti içindeyiz. Muhtarlarımız da vatandaşlarımızla bizim aramızda köprü görevi görüyor. Muhtarlarımızdan gelen sorun ve talepleri bir bir not alıyoruz. Muhtarlarımızın isteklerini aciliyetine göre değerlendirerek, plan ve projelerimize dahil ediyoruz. Viranşehir'imize en iyi hizmeti yapabilmek adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz" dedi.

Mahalle muhtarları da, kendileri ile biraraya gelerek sorun ve taleplerini iletme fırsatı buldukları Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.

urfa çağdaş viranşehir muhtarlar başkan ekinci talep öneri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı