Advert

Okullarda Kapsamlı Temizlik

Karaköprü Belediyesi, 12 Eylül’de başlayacak olan eğitim sezonu öncesi öğrencilerin temiz bir ortamda eğitim görmesi için ilçedeki okullarda kapsamlı bir temizlik ve dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor

Okullarda Kapsamlı Temizlik
Okullarda Kapsamlı Temizlik Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi pırıl pırıl bir ilçe için aralıksız bir şekilde çalışırken, 12 Eylül’de başlayacak olan eğitim-öğretim sezonu öncesi öğrencileri de unutmadı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin temiz bir ortamda okula başlaması için ilçedeki okullarda temizlik ve dezenfekte çalışması başlattı.

Temizlik işleri ekipleri sınıflar ve koridorlarda dezenfekte çalışmaları gerçekleştirirken, özellikle okul bahçesi ve merdivenler deterjanlı su ile yıkandı.  

İlçedeki Alibaba İlkokulu Müdürü Özgür Candemir, okulların eğitime başlamasından önce çocukların tertemiz bir ortamda eğitime başlaması için Karaköprü Belediyesi temizlik işleri ekiplerinin güzel bir çalışma gerçekleştirdiğine değinerek, “Okulumuzda yıkama ve dezenfektasyon çalışmaları gerçekleştirildi. Bu anlamada hizmetlerinden dolayı Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli ve ekibine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, okullar açılmadan önce ilçedeki okulların tamamını temizlik işleminden geçirerek tertemiz ortamda derslere başlanmasını hedefliyor.

urfa çağdaş karaköprü okul temizlik eğitim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı