Advert

Batıkent’te Yollar Parke İle Döşeniyor

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri Batıkent Mahallesinde yeni açılan yolları kilitli parkeyle döşeyerek vatandaşların hizmetine sunuyor.

Batıkent’te Yollar Parke İle Döşeniyor
Batıkent’te Yollar Parke İle Döşeniyor Admin
Advert

Karaköprü Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Ekipler, Batıkent mahallesinde vatandaşların sorun yaşamaması için kilitli parke döşeme seferberliğini sürdürüyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla yoğun bir çalışma içerisinde olan ekipler ilçe genelinde yeni yollar açarken, alt yapısı tamamlanan bölgelerde kilitli parkeyle döşeyerek hizmete sunuyor.

Yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını belirten, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, "Fen İşleri ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Batıkent mahallemizde özellikle yeni yapıların olduğu bölgelerde yeni yollar açıyor ve alt yapısı tamamlandıktan sonra bunları kilitli parke ile döşüyoruz. Vatandaşlarımızın yol sıkıntısı çekmemesi, bozuk yollarda sorun yaşamaması için Fen işleri ekiplerimizle sahadayız. İnşallah Karaköprü'de ihtiyaçlar dahilinde her mahallemizde çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Bu arada Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dâhilinde; Doğukent, Güllübağ ve Seyrantepe mahallelerinde yeni yol açma çalışmalarını sürdürüyor.

urfa çağdaş karaköprü batı kent mah yollar parke taşı taş döşeme
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı