Advert
Advert

Süreyya Terasta Mustafa Ertürk rüzgarı

Koro şeflerinin efendisi olarak bilinen ünlü koro şefi ve Türk Sanat Müziği sanatçısı Mustafa Ertürk 'Süreyya Teras' sahnesinde fırtınalar estirdi. Ünlü konukların da dinlemeye geldiği gecede, Mustafa Ertürk birbirinden güzel şarkılarını sevenleri için seslendirdi.

Süreyya Terasta Mustafa Ertürk rüzgarı
Süreyya Terasta Mustafa Ertürk rüzgarı Admin
Advert

Konser öncesi bir açıklama yapan Türk Sanat Müziği sanatçısı Mustafa Ertürk ; "Böylesi bir gecede kendisini yalnız bırakmayan dostlarına, sevenlerine gönülden teşekkür edip sevgilerini iletti". Mustafa Ertürk "Herşey sanat ve müzik için " dedi.

Süreyya Terastaki Gala Gecesine bir çok ünlü isim de gelerek sanatçı Mustafa Ertürk'ü yalnız bırakmadı. Gala Gecesine gelenler arasında Avrupa Müzik Topluluğu Başkanı Selda Özer, Avrupa Müzik Topluluğu üyeleri, İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği üyeleri,  iş insanı Birol Kaya, ünlü manken ve oyuncu İpek Tanrıyar, şarkıcı Gülay Eralp, Aktüel Medya kültür ve sanat editörü Ümit Karaman, Dünya Gençlik Konseyi Genel Başkan Vekili ve Sözcüsü Gazeteci  Mustafa Barış Durak da yer aldı.

Üç saatlik sahne performansıyla tüm konukları adeta büyüleyen Türk Sanat Müziği sanatçısı Mustafa Ertürk en güzel şarkılarını seslendirerek büyük alkış topladı..

urfa çağdaş süreyya teras mustafa ertürk konseri sahne ünlü konuk
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı