Advert
Advert

Besi Osb’den Vali Ayhan’a Ziyaret

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhanı, Ziyaret eden Besi OSB heyeti sorunları iletme imkanı buldu.

Besi Osb’den Vali Ayhan’a Ziyaret
Besi Osb’den Vali Ayhan’a Ziyaret Admin
Advert

Merkez İlçe S.S kırsal kalkınma Kooperatif Başkanı Mustafa Çiçek, OSB Bölge Müdürü M.Rüstem Coşkun ve OSB müteşebbis üyelerinden Mehmet Başak, Veyis Güloğlu’nun katıldığı ziyarette Vali Ayhan, OSB’nin sıkıntılarını sordu.

BESİ OSB’deki en büyük sorunun su sıkıntısı olduğu dile getirilen ziyarette Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan gerekli maddi yardımın, Valilik tarafından temin edileceğini söyleyerek, yetkilileri aradı ve bayramdan sonra ihalenin yapılmasını, projenin en geç bir yıl içinde bitirilmesi talimatını verdi. TDİ OSB’nin önemini vurgulayan Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, böyle büyük çaplı bir projenin gelişmesi için müteşebbis Başkanlığı yapacağı ifade etti. Tüm Kooperatif üyeleri ve Besi OSB adına yöneticiler şükranlarını ilettiler.

Bilindiği gibi Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan Şanlıurfa’da ilk ziyaret ettiği yerlerden birisi olarak Besi OSB2ye önem verdiğini açıklamıştı. Bölgede yatırım yapmak isteyen iş insanlarını destekleyeceklerini ve tarım kenti Şanlıurfa’nın geleceğinin Besi OSB ile birlikte parlak olduğunu söylemişti.

urfa çağdaş şanlıurfa besi osb vali ayhan ziyaret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı