Advert

Türkdili’ne yeni görev

Şanlıurfalı genç siyasetçi Muhammed Türkdili, AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Ekonomi Mali ve İdari İşler Başkanlığı görevine getirildi.

Türkdili’ne yeni görev
Türkdili’ne yeni görev Admin
Advert

Şanlıurfalı Siyasetçi Muhammed TÜRKDİLİ, AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Ekonomi Mali ve İdari İşler Başkanlığı görevine getirildi. Türkdili, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Sn. Eyyüp Kadir İNAN ve AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Sn. Ülkü Efe DEMİRHAN’a teşekkür etti.

Yapmış olduğu çalışmalarda üstün başarı gösteren, Şanlıurfa-Siverek’in önde gelen ailelerinden Karakeçili ailesinin mensubu olan genç siyasetçi AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanlığı Ekonomi Mali ve İdari İşlerden sorumlu İl Başkan yardımcılığı görevine getirildi.

 TÜRKDİLİ yapmış olduğu açıklamada: “Yeni Yürütme ve Yönetim Kurulumuz Ankara’mıza hayırlı uğurlu olsun. Türkiye’yi hedeflerine ulaştıracak ve dünyayı değiştirecek olan gençlerdir. Biz gençler olarak Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çizdiği istikamette durmadan, yorulmadan çalışacağız ve Ankara’da çalınmadık kapı, kazanılmadık gönül bırakmayacağız.

Bu minvalde 2023 hedefimize koşar adımlarla ilerleyeceğiz. Şahsımı bu göreve layık gören ve bizlere güvenen AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ülkü Efe DEMİRHAN’a teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

urfa çağdaş siyaset yeni görev gençlik kolları idari işler
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı