Advert

Karaköprü İstanbul’da Tanıtılıyor

Karaköprü Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen Şanlıurfa Tanıtım Günlerinde açtığı stantla yerini alarak ilçenin tanıtımını gerçekleştiriyor

Karaköprü İstanbul’da Tanıtılıyor
Karaköprü İstanbul’da Tanıtılıyor Admin
Advert

Şanlıurfa’nın tanıtımı için İstanbul Yenikapı etkinlik alanında 9-12 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Şanlıurfa tanıtım günlerinde Karaköprü Belediyesi de açtığı stantla yerini aldı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli tanıtım günlerinin açılış programına katılırken, açılışın ardından Karaköprü Belediyesi standına geçerek vatandaşları ağırladı ve sohbet etti. Stantta Karaköprü’de yapılan projeler, müzeler ve kültürel faaliyetlerin sunumu yapılırken, sosyal robot Ada sempatikliğiyle vatandaşlardan büyük ilgi topladı.

İlk günün akşamında ise Karaköprü Belediyesi etkinliği olarak Şanlıurfalı ünlü Santur Sanatçısı Sedat Anar konseri gerçekleştirildi.

Tanıtım günleri ile ilgili bir açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, bu tür tanıtım etkinliklerinin önemine dikkat çekti. Başkan Baydilli, İstanbul’da Şanlıurfa’nın tarihi ve kültürel anlamda tanıtımının yapılacağı bu etkinlikte kendilerinin de katkı sunmak ve ilçeyi tanıtmak adına yer aldıklarını kaydetti.

Başkan Baydilli, “İstanbul Yenikapı’da adeta Şanlıurfa rüzgârı esmeye başladı. İlk gün açılışımızı yaptık ve 3 gün daha vatandaşlarımızı burada ağırlayacağız. Şanlıurfa’da turizme katkı, kültürümüzün tanınması ve gelişen şehrimizi anlatmak için güzel bir etkinlik olacak.

Karaköprü Belediyesi standımızda da vatandaşlarımızı ağırlayıp çalışmalarımızı, projelerimizi ve müzelerimizi anlatacağız. İlçemizin simgesi olan nar suyu ikramında bulunacağız ve sohbet edeceğiz. İstanbul’da yaşayan tüm vatandaşları Şanlıurfa tanıtım günlerine ve standımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi standını ziyaret eden vatandaşlara nar suyu ikram ediliyor.

urfa çağdaş karaköprü tanıtım günleri stant etkinlik tarih kültürel
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı