Advert

Vekil evine saldırıya açıklama geldi

Saramda Aşireti Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Yılmaz, saldırının ilçede aşiretler arasında çıkan kavgayla bir ilgisinin olmadığını öne sürdü.

Vekil evine saldırıya açıklama geldi
Vekil evine saldırıya açıklama geldi Admin
Advert

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay ve bürokrat Ali Akay’a ait köy odası gece kimliği belirsiz kişiler tarafından taranması olayına Saramda aşiretinden kınama geldi.

Bilindiği üzere Akçakale ilçesinde yaşanan olayda AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay'a ait ev kimliği belirsiz kişi yada kişilerce taranmış ve olay iki aşiret arasında Akçakale ilçe merkezindeki kavgayla ilişkilendirilmişti.

Konuya ilişkin Saramda Aşireti Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Yılmaz, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın köy odasına ve bürokrat kardeşi Ali Akay’ın evine yönelik saldırıyı kınadı. Selahattin Yılmaz, yaşanan kavgayla hiç bir ilişkisinin bulunmadığını belirterek; "Son günlerde ilçedeki Hubeti ve Saramda aşiretleri arasındaki kavgayla kesinlikle bir ilgisi bulunmaktadır" şeklinde açıklama yaptı. (UrfabirHA)

urfa çağdaş akçakale milletvekili silahlı saldırı aşiret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı