Advert

Vali Ayhan, gazetecileri ağırladı

Göreve başlaması nedeniyle tanışma ve tebrik ziyaretlerini kabul eden Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri, Kent merkezi ve bütün ilçe gazetecileri ile ulusal basın temsilcileri kabul etti.

Vali Ayhan, gazetecileri ağırladı
Vali Ayhan, gazetecileri ağırladı Admin
Advert

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Tahir Gülebak, yönetim kurulu üyeleri, Kent merkezi ve bütün ilçe gazetecileri ile  ulusal basın temsilcileri Vali Salih Ayhan'ı ziyaret etti. Ziyarette Ayhan'a  yeni görevinde başarılar dileyerek Şanlıurfa için hayırlı olmasını dilediler.

Ziyaretten Basın mensuplarıyla ile tek tek tanışan Vali Ayhan, kentteki gazeteler, televizyonlar ve çeşitli yayın organları hakkında bilgi aldı. Gazeteciliğin kutsal bir meslek olduğuna işaret etti. Şanlıurfa'da basınla sıkı bir mesai içinde olacaklarını belirten Vali Ayhan,' Daha önce Sivas'ta basın mensuplarıyla sürekli istişare içindeydim, basın mensuplarıyla ayda bir gündeme dair konular hakkında toplanıp konuşturduk, inşallah burada da basın mensuplarıyla aynı şekilde gündemdeki konuları ele alacağız ve sık sık bir araya geleceğiz"dedi.

Kentte nasıl bir çalışma içinde olduklarını ve dernek olarak yapmış oldukları faaliyetleri Vali Ayhan'a aktaran Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak, Vali Ayhan'ı Sivas'taki görevinden itibaren izlediklerini, başarılarını takdir ettiklerini ifade ederek “Bu, Şanlıurfa’mız için gerçekten büyük bir şans. Biz de Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği olarak her zaman, günün yirmi dört saati devletimizin ve Valimizin yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz” şeklinde konuştu.

Yapılan tanışma ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.