Advert

Gazeteci Sedat Atilla’ya Vefa Ödülü

Şanlıurfa basınında “Vefa” ödülleri kapsamında ödül töreni günü rahatsızlıklarından dolayı katılamayan gazeteci Sedat Atilla’nın plaketini Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi, çalışma ofisinde verdi.

Gazeteci Sedat Atilla’ya Vefa Ödülü
Gazeteci Sedat Atilla’ya Vefa Ödülü Admin
Advert

Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı, Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilcisi Celal Çiftçi, “Şanlıurfa’da görev yapan gazeteci arkadaşlara Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ve Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilciliği olarak Şanlıurfa’da gazetecilik yapmış büyüklerimize ‘Vefa Ödülleri’ adı altında ödüller verildi. Bugünde ödül törenine katılamayan Sedat Atilla abimize verdik. Kendilerine teşekkür ediyoruz Urfa basınına kattıklarından dolayı. Biz ustalarımız vefalı olacağız ki. Bizden sonra gelenler de bize falan olsunlar. Bizler üstad olarak yıllarını gazeteciliğe vermiş, insanlara vefa göstermek anlamında ödül verdik. Bir sürü insan Şanlıurfa'da ödülü hak ediyor. Tabii ki bizler yüzlerce ödül versek bile gazeteci abilerimize yetmez. İnşallah daha fazla ödül vermek dileğiyle.”dedi.

Gazeteci Sedat Atilla ise aldığı ödülden dolayı Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ile Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilcisi Celal Çiftçi’ye teşekkür ederek,”12-13 yıl boyunca Celal kardeşimle ATV’de beraber koşturduk. Celal o günlerden bugünlere geldi. Terbiyesiyle ilkelerinden ödün vermedi. Urfa'ya çok büyük hizmetleri oldu. Urfa'yı Türkiye'ye duyuran Celal Çiftçi’ye çok çok teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

urfa çağdaş şanlıurfa gazeteci sedat atilla vefa ödülü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı