Advert

Şüphe Üzerine Durduruldu Uyuşturucu ve Bong İle Yakalandı

Suruç ilçesinde Jandarma ekiplerinin uygulama noktalarında şüphe üzerinde durdurdukları 3 şahsın üzerinde esrar maddesi, metamfetamin maddesi uyuşturucu kullanma aparatı ve ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Şüphe Üzerine Durduruldu Uyuşturucu ve Bong İle Yakalandı
Şüphe Üzerine Durduruldu Uyuşturucu ve Bong İle Yakalandı Admin
Advert

Suruç İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler İlçe genelinde huzur operasyonlarını sürdürüyor.

Onbirnisan Mahallesinde  Jasat ve Mrk.J.Krk.K.lığı unsurlarınca şüphe üzerine durdurulan H.Ç.isimli şahsın yapılan kaba üst aramasında  yaklaşık (4) gram metamfetamin maddesi ve BONG diye tabir edilen uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.

Ekipler başarılı bir operasyonuda Yanaloba Mahallesinde gerçekleştirdi. Yanaloba.Krk.K. lığı ve JASAT tarafından  D-400 karayolunda uygulama noktasında  H.Ç isimli şahıs şüphe üzerine durduruldu, şahsın yapılan üst aramasında üzerinde (7) gr. kubar esrar ile (2) gr. bonzai uyuşturucu maddeleri ele geçirildi.

Bir başka bir operasyonda ise Yıldız Mahallesinde  alınan duyum üzerine gerçekleştirildi.Mrk J Krk ve Jasat unsurlarınca durdurulan A.Ş isimli şahsın  üst aramasında (1) adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 1 Adet şarjör ele geçirildi.

İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler İlçede suç ve suçlulara yönelik Asayiş ve Huzur operasyonlarına  devam ediyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı