Advert

Başkan Baydilli’den 11 Nisan Mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Urfa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 102. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı

Başkan Baydilli’den 11 Nisan Mesajı
Başkan Baydilli’den 11 Nisan Mesajı Admin
Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa'nın düşman işgalinden kurtuluşun 102. yıldönümü ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında Şanlıurfalı tüm vatandaşların kurtuluş yıldönümünü kutlayan Başkan Baydilli, ecdadın elde ettiği şanlı bir zaferin haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Başkan Baydilli şöyle devam etti:

" Urfa'mızın şanlı ve destansı bir mücadeleyle bağımsızlığını kimsenin egemenliği altına bırakmadığı 11 Nisan 1920 tarihi bizim için çok önemli ve gurur verici bir gündür. Şanlı ecdadımız kendi topraklarına giren şer güçleri sadece inanç ve imanla püskürtmüş, tarihe altın harflerle bu destanı yazdırmıştır.

Biz de bu şanlı ecdadın nesli olarak şehrimizin dava ve namus günü olan 11 Nisan'ın yıldönümünü 102. yılında da aynı gururla kutluyoruz. Ecdadımızın verdiği kurtuluş mücadelesi ile her zaman gurur duyacak ve her zaman onların açtığı yolda yürüyerek Şanlı şehrimizi çok daha iyi yerlere getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Bu şehrin yöneticileri olarak Şanlıurfa’nın en iyi yerlere gelmesi, çok daha huzurla yaşanılır bir hal alması için ve ecdadımıza layık olmak için çalışacağız, durmayacağız. ‘Şanlı’ unvanını almış bu şehrin şanına şan katacak projeler ve çalışmalara imza atmak için çok çalışacağız.

Bu şiarla tüm hemşerilerimin 11 Nisan kurtuluş yıl dönümünü kutluyor, atalarımızdan bu yana gelen birlik ve beraberliğimizin her daim sürmesini diliyorum.”

urfa çağdaş karaköprü başkan baydilli 11 nisan kurtuluş kutlama mesaj
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı