Advert
Advert

Karşıyaka Kapalı Semt Pazarı Hizmete Açılıyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karşıyaka Mahallesinde yapımı tamamlanan Kapalı Semt Pazarı için müjdeyi duyurdu. Başkan Canpolat, “Bütün sözlerimizi bir bir yerine getiriyoruz. Karşıyaka Mahallemizde 1 Nisan Cuma günü açılışımız olacak, vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Karşıyaka Kapalı Semt Pazarı Hizmete Açılıyor
Karşıyaka Kapalı Semt Pazarı Hizmete Açılıyor Admin
Advert

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın seçim vaatleri arasında bulunan projeler bir bir yükseliyor.

Başkan Canpolat’ın girişimleriyle Karşıyaka Mahallesinde çalışmaların başladığı Kapalı Semt Pazarı, Otopark, Halı Saha, Zabıta Müdürlüğü, Muhtarlık ve Cami’nin yer aldığı Kompleks inşaatında sona gelindi. Katılımcı belediyecilik anlayışıyla ilçenin ihtiyaçlarına yönelik tespiti yapılan proje, 1 Nisan Cuma günü açılışı yapılarak, vatandaşların hizmetine sunulacak.

Açılış öncesi Kapalı Semt Pazarında incelemelerde bulunan Başkan Canpolat, “Bütün sözlerimizi bir bir yerine getiriyoruz” dedi. Başkan Canpolat, Karşıyaka’daki vatandaşları 1 Nisan Cuma günü açılışa davet ederek, şu ifadelere yer verdi:

“Karşıyaka Mahallemizde modern bir kapalı semt pazarı, otopark, zabıta müdürlüğü, halı saha ve cami inşaatımız devam ediyordu, artık sona geldik. Şuanda da ilan edebiliriz. Karşıyaka Mahallemizde 1 Nisan Cuma günü açılışımız olacak. Karşıyakalı mahallelimiz artık sokak ortasında pazarlarını yapmayacak. Burada yapmış olduğumuz modern bir kapalı semt pazarında alışverişlerini yapacaklar. Karşıyaka’daki vatandaşlarımızı 1 Nisan Cuma günü buraya bekliyoruz, şimdiden semt pazarımız hayırlı uğurlu olsun.”

Öte yandan, Karşıyaka Mahallesinin ihtiyaçlarına yanıt verecek olan Kompleks Projesi bölgeye de nefes aldıracak.

urfa çağdaş başkan canpolat seçim vadi kapalı semt pazarı karşıyaka mahallesi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı