Advert

Özdiker esnafına Vekil Sürücü’den destek

Şanlıurfa’da Özdiker Pasajı’nın yıkımında esnafın mağdur edilmesine HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü de karşı çıktı.

Özdiker esnafına Vekil Sürücü’den destek
Özdiker esnafına Vekil Sürücü’den destek Admin
Advert

Ayşe Sürücü, bugün HDP’li bir heyet ile Özdiker Pasaj esnafını ziyaret etti ve sorunu Salı günü meclis kürsüsünden anlatacağını söyledi.

ESNAF: YIKILMASIN DEMİYORUZ, BURADAKİ İŞ YERİMİZE DENK İŞ YERİ İSTİYORUZ

Pasaj esnafı, ziyaretlerine gelen Ayşe sürücü ile girdiği diyalogda “Burası reisi cumhurun imzası ile yıkılıyor. Reisi cumhurumuzun başımızın üstünde yeri var. Yıkılsın ama buradaki iş yerimize denk iş yeri istiyoruz. Çok fazla bir şey istemiyoruz.” ifadelerini kullandı.

AYŞE SÜRÜCÜ: . ESAS OLAN BURADA HALKIN YAŞADIĞI MAĞDURİYETTİR

HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü ziyaret esnafa yaptığı konuşmada ise “Şuan burada A Partisi, B Partisi yok. Esas olan burada halkın yaşadığı mağduriyettir. Halkın çektikleridir. Bakın en fazla mevsimlik işçi buradan yani Şanlıurfa’dan başka illere gidiyor. İnsanlar artık canına kıyıyor,  İntihar ediyor. İnsanlar artık bunalıma girip intihar ediyorsa bizim canımız acır. Şuan bu sizin sorununuz bizim sorunumuzdur. Salı günü bu pasajın sorununu meclis kürsüsünden dile getireceğim.”dedi.

urfa çağdaş şanlıurfa hdp meilletvekili ayşe sürücü özdiker pasajı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı