Advert
Advert

Sağlık Müdürlüğü'nden Aşı Çağrısı.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Birecik İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan mobil aşı ekipleri ile ilçe sağlık müdürlüğü ve Hastanemizdeki sabit aşı istasyonlarımızda Vatandaşlarımızın aşıya ulaşılabilirliğini artırmak amacıyla Birecik ilçe merkezi ve bağlı kırsal Mahallelerinde Halkımızı hem bilgilendiriyor, hem Aşılarını yapıyorlar.

Sağlık Müdürlüğü'nden Aşı Çağrısı.
Sağlık Müdürlüğü'nden Aşı Çağrısı. Admin
Advert

Salgından korunmanın tek çaresinin aşı olduğunu ifade eden Birecik İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ramazan ÇELİK yaptığı açıklamada;

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürümüz Prof.Dr. Mehmet GÜLÜM ile birlikte Hastanemizde sabit aşı noktalarımızı ziyaret ettik. Sağlık çalışanlarımızla sohbet ettik, Halkımızla sohbet ettik geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.

Birecik İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ramazan ÇELİK “Birecik devlet hastanesi poliklinik girişinde ve acil servis girişinde ekiplerimiz hastaneye gelen vatandaşlarımızı aşı olma konusunda bilgilendirip aşıya davet ediyorlar. Bu konuda çalışmalarımız poliklinik girişinde mesai bitimine kadar, acil servis girişinde ise gece saat 00.00 kadar devam etmekte. İlçemizde tüm kırsal mahallerimizi her ay en az bir kez ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımızın eksik aşılarını yapmaya devam ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızı aşı olmamışsa ilk dozlarını, ilk dozlarını olmuşlarsa eksik aşılarını tamamlamalarını istiyoruz. Bu konuda bugün de vatandaşlarımızı aşıya davet ettik onları ikna etmeye çalıştık.

Tüm vatandaşlarımızı tüm ilçelerimizi aşı olmaya davet ediyoruz ”dedi.

urfa çağdaş birecik aşı çağrısı sağlık covid 19
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı