Advert
Advert

Yaşarer hakkındaki iddialar yalan çıktı

Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşarer hakkında ortaya atılan‘Belediyeden 5 yerden maaş alıyor’ iddiaları yalan çıktı. Müdür Yaşarer’in boşta bulunan sadece 2 birime vekâleten baktığı ve bunlardan da herhangi bir maaş ve ücret almadığı belgeyle kanıtlandı.

Yaşarer hakkındaki iddialar yalan çıktı
Yaşarer hakkındaki iddialar yalan çıktı Admin
Advert

Akçakale Belediyesi’ni karalamaya yönelik bazı çevreler tarafından ortaya atılan bir iddianın daha asılsız olduğu anlaşıldı. Akçakale Belediyesi’nde çamur atılan son isim, başarılı çalışmalarıyla öne çıkan Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşarer oldu. Akçakale Belediyesi’nde boşta bulunan Zabıta ile İmar ve Şehircilik ile Yazı İşleri Müdürlükleri görevlerini de vekâleten yürüten Başkan Yardımcısı Yaşarer hakkında, ‘5 yerden maaş alıyor’ iddiaları ortaya atıldı. Bu iddialar, Yaşarer’in ortaya çıkan maaş bordosuyla çürütüldü.  Belediyede 2 birime vekâleten bakan Başkan Yardımcısı Yaşarer’in, bu görev aldığı birimlerde maaş veya herhangi bir ücret almadığı, aylık net maaşının da 9.285,69 TL olduğu bordroya yansıdı. Böylece Akçakale Belediyesi’nde ortaya atılan bir iddia daha belgeyle yalanlandı.

Bu arada daha önceden emniyetin üst düzey görevlerinde yer almış olan ve bu nedenle terör örgütlerinin hedefinde bulunan Yaşarer’in, ad ve soyadını Zülfikar Emiroğlu olarak değiştirdiği öğrenildi.

urfa çağdaş şanlıurfa mehmet yaşarer fazla maaş
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı