Advert
Advert

Sadece seçimde değil her zaman sahadayız

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz.ZemzemGülenderAçanal, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli,AK Parti Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Seher Kılıç ,Belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile beraber Karaköprü kırsal mahalle ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Sadece seçimde değil her zaman sahadayız
Sadece seçimde değil her zaman sahadayız Admin
Advert

Milletvekilimiz Açnal ve Belediye başkanımız Baydilli ile beraber ziyaretler yaptık

İlçe BaşkanıAğan ; Milletvekilimiz Sn. Zemzem GülenderAçanal ve beraberindeki heyet ile beraber Karaköprü belediye başkanımız Metin Baydilli ve meclis üyelerimiz  ile bir araya gelip, Kırsalhamurkesen  mahallemizde halı dokuma merkezimizin  açılışı gerçekleştirdik. Kanaat Önderleri,Muhtar ve vatandaşlarımız ziyaret edip, talep ve isteklerini dinleyip,esnafımızı ziyaret edip hayırlı bereketli kazançlı bir gün diledik. Sadece seçimde değil her zaman sahadayız,19 yıldır milletimiz ile beraberiz,beraber olmaya hasret gidermeye talep ve isteklerini dinlemeye devam edeceğiz.

Hedefimiz 2023

Milletvekili Açanal ; Karaköprü ilçemiz önemli ve hızla büyüyen bir ilçemiz, belediye başkanımız Metin Baydilli ,İlçe başkanımız Sait Ağan ,Kadın Kolları Başkanımız Seher Kılıç ile bir araya geldik, Kırsal hamurkesen mahallemizde Karaköprü belediyemiz tarafından yapımı tamamlanan halı dokuma merkezinin açılışını gerçekleştirdik. Kanaat önderleri muhtar ve vatandaşlarımız ile bir araya gelip,taleplerini yerinde dinledik. Esnafımız ile hasret giderdik  ,2023hedeflerimiz doğrultusunda büyük ve güçlü Türkiye hedeflerimize durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz, Her zaman özverili çalışmalarından ,kadın iş gücüne destek olduğu için  Belediye başkanımız Metin Baydilli ve teşkilat çalışmalarında ötürü  İlçe başkanımız Sait Ağan’a teşekkür ediyorum. ‘’ ifadelerini kulandı.

Kırsal Mahallelerimizi Kalkındarmaya Devam Edeceğiz.

Belediye Başkanı Baydilli ;  Bügün AK Parti Milletvekilimiz Sn.ZemzemGülenderAçanal Ve İlçe Başkanımız Sait Ağan bizleri ziyaret etti.

Milletvekilimiz,İlçe başkanımız,kadın kolları başkanımız ve meclis üyelerimiz ile beraber kırsal hamurkesen mahallemizde halı dokuma merkezinin açılışını gerçekleştirdik. Bu projeyle birlikte kırsalda yaşayan kadınlar halı dokuyarak üretim gerçekleştirecek ve kazanç elde edecek. Burada hem kadın elinden el emeği göz nuru halılar üretilip satılacak hem de kadınlar maharetli elleriyle gerçekleştirdikleri emeğin karşılığını alarak aile bütçesine katkı sunacak. Biz sadece rutin belediyecilik faaliyetlerinin dışında da çalışıyoruz ve vatandaşlarımıza nasıl da fazla faydalı oluruz düşüncesiyle çalışıyoruz. 

urfa çağdaş karaköprü ak parti ilçe başkanı sait ağan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı