mersin escort
Advert sex video sex video sex video
Advert

Yaralı köpeğe vicdanlı Muhtar sahip çıktı

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesinde diğer köpeklerin saldırısına uğrayan yaralanan ve acı çeken köpeğe Paşabağı Mahalle Muhtarı Mehmet Aslan yardım eli uzattı.

Yaralı köpeğe vicdanlı Muhtar sahip çıktı
Yaralı köpeğe vicdanlı Muhtar sahip çıktı Admin
Advert

Aziz Budak - Urfa Çağdaş/

Edinilen bilgiye göre, Haliliye İlçesine bağlı Paşabağı Mahallesinde gezen sahipsiz bir köpek, mahallede dolaşan diğer köpeklerine saldırısına uğrayarak ağır şekilde yaralandı. Acı içindeki köpek saatlerce yaralı olarak yardım bekledi. Paşabağı Mahalle Muhtarı Mehmet Aslan’ın dikkati yaralı köpeğe yardım elinin uzanmasına neden oldu.

Muhtar Aslan, Muhtarlık önünde yerde yatan yaralı köpeği fark ederek yanına gittiğini gördüğü manzara karşısında şaşkınlık yaşadığını söyledi.

Muhtar Aslan “Baktım hayvan yaralı halde yatıyordu. Hiç vakit kaybetmeden hemen haliliye ilçesi köpek barınağını aradım, onlara durumu anlattım. Onlarda hemen bir kurtarma ekibi sevk edeceklerini söylediler. Yaralı hayvanın başında onların gelmelerini bekledik. Ekipler gelerek hayvanı aldılar, bu hayvanın iyileşmesi için barınağa götürdüler. Bu hayvanın iyileşip tekrar sağlığına kavuşmasını istiyorum.” dedi.