Advert

Kur’an Kursu Öğrencileri Sinema İle Buluştu

Düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz eden Viranşehir Belediyesi, bu defa da ilçe merkezinde bulunan Yaz Kur’an Kurslarına giden öğrencileri sinemayla buluşturuyor.

Kur’an Kursu Öğrencileri Sinema İle Buluştu
Kur’an Kursu Öğrencileri Sinema İle Buluştu Admin
Advert

Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü işbirliğiyle Yaz Kur’an Kursuna giden öğrencilere yönelik ücretsiz film gösterimlerini seanslar halinde başlattı. Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Sinema Salonunda perdeye yansıtılan ‘Suveydâ’ filmine, öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği görüldü. Hafız olmak isteyen Hadim'in öğrenme aşkı, azmi, umudu, hayalleri ve Süleyman Peygamber gibi kuş dili öğrenme çabalarını konu alan ‘Suveydâ’ filmini izleyen öğrenciler, film karşısında duygu dolu anlar yaşadı.  Öğrencilerin manevi gelişimlerine katkıda bulunmak, moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla düzenlenen bu etkinliğin, yaz dönemi boyunca plan ve program çerçevesinde devam edeceği belirtildi.  Ayrıca etkinliğin sonunda öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Düzenlenen etkinlikten dolayı memnun kalan öğrenciler, etkinliğin düzenlenmesinden dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye ve Viranşehir Belediyesi görevlilerine teşekkür etti.

urfa çağdaş viranşehir belediyesi kuran kursu öğrenciler sinema
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı