Advert
Advert

Başkan Baydilli’den Kadir Gecesi Mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Kadir Gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin İslam alemine ve ülkemize hayırlar getirmesini diledi

Başkan Baydilli’den Kadir Gecesi Mesajı
Başkan Baydilli’den Kadir Gecesi Mesajı Admin
Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Kadir Gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Baydilli, bu gecenin feyzinden ve bereketinden faydalanmamız gerektiğine dikkat çekti.

Başkan Baydilli mesajında şu cümlelere yer verdi:

“Kadir Gecesi bin aydan değerli hatta ömre bedel mübarek bir gecedir. Hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve mutluluğun doruğa ulaştığı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmasının hüznünü de aynı anda yaşarken, Kadir gecesi ve bayrama ulaşmanın mutluluğunu da içimizde taşıyoruz.

Kadir Gecesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Kur'an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir ve emsali olmayan bir gecedir. Kadir Gecesi'ni, Kur'an-ı Kerim'in kıymetini bildiğimiz müddetçe, Kur’an’da bize gösterilen istikametten ayrılmadıkça ihya etmiş oluruz.

İçinde bulunduğumuz bu zor günlerin geride kalması, yaralarımızın sarılması, feraha kavuşmamız için bu mübarek geceleri bolca ibadet ve duayla geçirmemizde fayda vardır. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde ve dualarla bu sıkıntılı dönemleri de hep birlikte aşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle İslam âleminin, aziz hemşerilerimizin Kadir Gecesini en kalbi duygularımla tebrik ediyor, herkese şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum.”

urfa çağdaş karaköprü başkan baydilli kadir gecesi kutlama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı