Advert

Kaymakam Çengel ve Başkan Ekinci görevi başındaki personelin yeni yılını kutladı

İlçe Kaymakamı Önder Çengel ve Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci yeni yıl gecesinde sağlık, jandarma, itfaiye ve emniyet personelini görevi başında ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Kaymakam Çengel ve Başkan Ekinci görevi başındaki personelin yeni yılını kutladı
Kaymakam Çengel ve Başkan Ekinci görevi başındaki personelin yeni yılını kutladı Admin
Advert

Vatandaşların yeni yıla huzur ve güven içinde girmeleri için görev başındaki sağlık, jandarma, emniyet ve itfaiye ekiplerini görev alanlarında ziyaret eden İlçe Kaymakamı Önder Çengel ve Başkan Salih Ekinci’ye İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Baran ve İlçe Jandarma Komutanı Uğur Güleç eşlik etti.

İlk ziyaretlerini Viranşehir Devlet Hastanesine yapan protokol heyeti, görevi başındaki sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı. Görevlerinde kolaylıklar diledi.

Protokol üyeleri, daha sonra polikliniklerde yatan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerini iletip, yeni yıllarını kutladı.

Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Çengel ve Ekinci, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Viranşehir İtfaiye müdürlüğüne geçti.

Protokol üyeleri, burada görevi başındaki itfaiye personellerinin yeni yılını kutladıktan sonra, Polis ve jandarma uygulama noktalarını ziyaret ederek, görevi başındaki emniyet ve jandarma personelleri ile bir araya geldi.

Kaymakam Çengel ve Başkan Ekinci, emniyet ve jandarma personellerinin yeni yılını tebrik edip, tatlı ikramında bulundu.

Personellerle bir süre sohbet eden Çengel ve Ekinci, güvenlik güçlerine kazasız ve belasız hayırlı bir yıl geçirmelerini diledi.

Ekiplerle birlikte uygulama noktasında incelemelerde bulunan Ekinci ve Çengel, denetimlerde durdurulan araçlardaki vatandaşların yeni yılını kutladı, sürücülere tatlı ikram edip, trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Başkan Ekinci ve Çengel daha sonra beraberindeki heyetle birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca görev yapan 112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanlarını ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı, görevlerinde kolaylıklar diledi.

Gece boyu ziyaretlerini sürdüren ilçe protokolü, son olarak İlçe Emniyet Müdürlüğüne geçti.

Kaymakam Çengel ve Başkan Ekinci, burada yürütülen asayiş uygulamaları ile ilgili İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Baran ve İlçe Jandarma Komutanı Uğur Güleç’ten bilgi aldı.

Kaymakam Çengel, burada İlçe Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezinde telsiz anonsu ile ailelerinden uzak görevi başındaki personelin yeni yılını kutladı.

Yapılan ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Çengel ve Ekinci, yeni yılın sağlık, huzur ve esenlikler getirmesini temenni etti.

urfa çağdaş viranşehir kaymakam çengel başkan ekinci yeni yıl personel kutlama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı