Advert

Başkan Ekinci’den yeni yıl mesajı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yeni yıl mesajında hemşerilerinin 2023 yılını kutlayarak gönül belediyeciliği ile birlikte sosyal ve hizmet belediyeciliğinin Kadim şehri her geçen gün güzelleştirdiğini, ortaya konulan vizyonla şehrin geleceğe emin adımlarla yürüdüğünü söyledi.

Başkan Ekinci’den yeni yıl mesajı
Başkan Ekinci’den yeni yıl mesajı Admin
Advert

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.

Başkan Ekinci, yeni yıl kutlama mesajında “2023'ün başta sağlık olmak üzere iyilik, güzellik ve berekete vesile olmasını canı gönülden diliyorum. İnşallah yeni yılımız birlik ve beraberlik içinde hem şehrimize güzel hizmetler yaptığımız hem de güzellikler içinde yaşadığımız bir yıl olur” dedi.

Ekinci mesajında şunları kaydetti:

“Kıymetli hemşerilerim, sevgili Viranşehirliler, her yeni yıl, acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız hayat; önümüzde umduğumuz yeni umutlar ve hayallerdir. Tarihiyle, doğasıyla, kültürüyle kısacası her şeyiyle her imkana sahip olan Viranşehir’imizde yeni bir yıla girmenin hep birlikte mutluluğu içerisindeyiz. Siz kıymetli hemşerilerimizin teveccühleriyle göreve geldiğimiz Gönüllerin Şehri Viranşehir’imizin hizmet makamında, ilk günden bugüne ilçemizin eksiklerini gidermenin, taş üstüne taş koymanın, sürekli yeni projeler üretmenin heyecanını yaşıyoruz. Bütün mesai arkadaşlarımla birlikte, gece gündüz demeden Kadim şehrimizi geliştirmek ve güzelleştirmek için çalışıyoruz. İlçemizi her yönden daha ileriye taşımanın heyecanı ve gayreti ile çalışmalarımıza hummalı bir şekilde devam ediyoruz. Bu vesileyle 2023 yılı hepimizin çok daha yoğun olduğu bir hizmet yılı olacaktır inşallah. Türkiye yüzyılı vizyonuyla, Cumhuriyetimizin de 100. yılını kutlayacağımız yeni yılın güzel şehrimizin güzel insanlarına daha iyi hizmet verebilmemize, birlik ve beraberliğimize vesile olması dileğiyle 2023 yılınızı tebrik ediyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir sene geçirmenizi diliyorum.”

urfa çağdaş viranşehir başkan ekinci yeni yıl kutlama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı