Advert
Advert

Viranşehir Oto Galericiler Sitesinde Kilitli Parke Taşı Çalışması

Viranşehir Belediyesi tarafından alt zemini hazırlanan Yeni Oto Galericiler Sitesi’nde kilitli parke taşı döşeme çalışmaları başladı.

Viranşehir Oto Galericiler Sitesinde Kilitli Parke Taşı Çalışması
Viranşehir Oto Galericiler Sitesinde Kilitli Parke Taşı Çalışması Admin
Advert

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin girişimleri sonucu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yapım çalışmaları biten Yeni Oto Galericiler Sitesi’nde kilitli parke taşı döşeme çalışması başlattı.

Viranşehir Belediyesi ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ilçede alt ve üst altyapı çalışmaları için yoğun mesai harcıyor.

Yenişehir Mahallesi’nde yapım çalışmaları biten ve alt zemini Viranşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Yeni Oto Galericiler Sitesi’nde üst altyapı çalışmalarının startı verildi.

Üst yapı çalışmaları kapsamında sitede kilitli parke taşı döşeme çalışma başlatan ekipler, çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak taşınma işleminin hızlandırılmasını hedefliyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Viranşehir’in alt ve üst yapı probleminin çözümü için yoğun mesai harcadıklarını belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Modern bir görünümle inşa edilen Yeni Oto Galericiler Sitesi’nin Viranşehir’in istihdamına ve ekonomisine büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Yapım çalışmalarında sona gelinen sitenin esnaf ve Viranşehir halkına hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Başkan Ekinci, İlçenin kalkınması, güzelleşmesi ve modern bir ilçe haline gelmesi için çalışmalara gece gündüz devam edeceklerini kaydetti.

Yeni Oto Galericiler Sitesi Kooperatif Yönetimi de, tüm detayları gözden geçirerek alt ve üst yapıda sorunsuz bir alan oluşturmak için çalışan Viranşehir Belediyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

urfa çağdaş viranşehir oto galeri galeri sitesi alım satım
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı