Advert

Baydilli'den Yeni Eğitim Ve Öğretim Sezonu Mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 2022- 2023 Eğitim ve Öğretim sezonu nedeniyle kutlama mesajı yayınlarken, geleceği şekillendirecek ve ülkemizi kalkındıracak bir neslin yetişmesi için uğraşıldığını dile getirdi

Baydilli'den Yeni Eğitim Ve Öğretim Sezonu Mesajı
Baydilli'den Yeni Eğitim Ve Öğretim Sezonu Mesajı Admin
Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 2022- 2023 Eğitim ve Öğretim sezonunun başlangıcı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayarak tüm öğrencilerin, eğitimcilerin ve velilerin eğitim yılını kutladı.

 Başkan Baydilli mesajında şunları söyledi:  

 “Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz eğitime verilen aranın ardından yeni bir eğitim ve öğretim yılına başlangıç yapıyor. Geleceğimizin teminatı olan, geleceği şekillendirip ülkeyi kalkındıracak olan çocuklarımızın en iyi şekilde eğitilmesi son derece önemlidir.

 Bu anlamda gençlerimizin yanında öğretmenlere ve ailelere çok büyük iş düşmektedir. Eğitim ailede başlar ve okulda devam eder. Ailelerin çocuklarına okul dışında da temel görgü, dini, kişilik eğitimleri vermesi ve onların toplumda nasıl davranması gerektiğini öğretmesi hem öğretmenlerin işini kolaylaştırıyor hem de daha bilinçli nesiller yetişmesin sağlıyor.

 Bunun yanında biz de Karaköprü Belediyesi olarak her zaman eğitime katkı sunmaktan geri durmadık, bu sene de durmayacağız. Okuma salonlarımızla, kütüphanemizle ve okullarımıza yönelik yaptığımız çalışmalarımızla gençlerimizin en iyi şekilde en iyi ortamda eğitim alması için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Çünkü geleceğe en büyük mirasımız iyi yetişmiş bir gençlik oluşturmak olacaktır.

 2022- 2023 yılı eğitim ve öğretim sezonunun ülkemize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilere hayırlı olmasını diliyorum.

urfa çağdaş karaköprü eğitim okul aılışı başkan baydilli öğrenci
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı