Advert

SSK Caddesini Genişletilecek

Resmi çalışma programının dışındaki tüm vaktini halkla birlikte geçirmeye devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Akşemsettin Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. SSK Caddesi genişletme projesini hatırlatan Başkan Kuş, yol genişletme çalışmasına hastane tarafından başlayacaklarını söyledi.

SSK Caddesini Genişletilecek
SSK Caddesini Genişletilecek Admin
Advert

Mahalle sakinlerinin talep ve sorunlarını dinleyerek çözümler üreten Başkan Mehmet Kuş’a ziyaretinde, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, parti yönetim kurulu üyeleri Mehmet Karademir ve Ali Yavuz ile mahalle temsilcisi İbrahim Halil Karakuş da eşlik etti.

Akşemsettin Mahallesi’ndeki yüzlerce esnaf ve vatandaşla bir araya gelerek sohbet ederek istişarelerde bulunan Başkan Kuş, yaptıkları hizmetlerin karşılığını sahada gördüklerini söyledi.

Akşemsettin, Akabe, Direkli ve 15 Temmuz Mahallelerinin doğalgaz talebinin yerine getirilmesi için temelin atıldığını hatırlatan Başkan Kuş, mahalle esnafının ve vatandaşların bu mahallelere gaz ulaştırılmasından mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Akşemsettin ve çevresindeki mahallelerin asfalt talebini yerine getirdiklerini, Akşemsettin Mahallesi’ne iki park kazandırdıklarını ve Şanlıurfa’nın en büyük mahallelerine modern semt pazarları kazandırdıklarını kaydeden Başkan Kuş, üç buçuk yıllık görev süresince, imkânlar nispetinde Eyyübiye’ye birçok hizmet kazandırdıklarını anımsatarak, vaatleri olan hizmetlerin tamamını gerçekleştirmek için çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.

SSK Caddesi genişletme projesinin de vaatleri arasında bulunduğunu, bunun için de hem yerelde hem de Ankara’da temaslarının devam ettiğini belirten Başkan Kuş, “Akşemsettin Mahallemizin yolla ilgili sıkıntıları var. İlçe Başkanımızla birlikte hem yerelde hem de Ankara’da bakanlıklar nezdinde görüşmemiz devam ediyor. İnşallah, ilk etap olarak hastane civarında yolu beş metre genişletecek ve sıkıntıyı gidermeye başlayacağız.” Diye konuştu.

urfa çağdaş şanlıurfa eyyübiye belediyesi ssk kavşağı genişletme
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı