Advert
Advert

Tatlıses ve Gencebay dinden çıkmışlar

Eleştirileriyle sık sık gündeme gelen imam Halil Konakcı, bu sefer de Cem Yılmaz'ı esprisinden dolayı, Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses'i de söyledikleri şarkı üzerinden eleştirerek "Dinden çıkmışlar" dedi.

Tatlıses ve Gencebay dinden çıkmışlar
Tatlıses ve Gencebay dinden çıkmışlar Admin
Advert

Dövme ve kıyafet tercihleriyle ilgili sık sık kadınlar üzerinden yorumlarda bulunan imam Halil Konakçı, bu sefer de ünlü isimleri hedef aldı. Konakcı'nın hedefinde ise bu sefer Cem Yılmaz ve diğer sanatçılar vardı.

"Konakcı, Cem Yılmaz'ın bir gösterisindeki kadının yaratılışına ilişkin esprisiyle ilgili "Soytarılar çıkıyor televizyona espri yapıyorlar. Neymiş? Allah erkeği yaratmış, sonra bakmış düşünmüş 'Ben bundan iyisini de yaratırım' diyerek kadını yaratmış. Bunu dinleyen de söyleyen de, buna alkış tutan da, zevk alan da hepsinin imanı gitti" dedi.

DİNDEN ÇIKMIŞLARDIR

Konakçı; Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Ferhat Göçer ve Muazzez Abacı'nın da söylediği şarkı nedeniyle eleştirerek "Cenneti değişmem saçının teline diye şarkı yazmış adam, bak bak... Sensiz cennet bile sürgün sayılır, madem unutacaktın beni neden yarattın... Şarkı sözleri bunlar. Bunları dinleyip keyif alan, söyleyen, yazan dinden çıkmıştır" şeklinde konuştu.

İmam Konakçı'nın bu sözleri sonrası sanatçıların ne cevap vereceği merak konusu.

urfa çağdaş ibrahim tatlıses orhan gencebay halil konakçı cem yılmaz
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı