Advert
Advert

Başkan Ekinci, Yks Şampiyonlarını Bilgisayarla Ödüllendirdi

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) Viranşehir’in gururu olan başarılı öğrencileri bilgisayarla ödüllendirdi.

Başkan Ekinci, Yks Şampiyonlarını Bilgisayarla Ödüllendirdi
Başkan Ekinci, Yks Şampiyonlarını Bilgisayarla Ödüllendirdi Admin
Advert

Yürüttüğü temel belediyeciliğin yanında, sosyal belediyecilik anlamında da vatandaşlara en iyi şekilde hizmet veren Viranşehir Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) başarı elde eden öğrencileri unutmadı. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, YKS’de Viranşehir dil birincisi Duygu Harcan, eşit ağırlık birincisi Serhat Koca, sayısal birincisi Zeliha Sevgili ve sözel birincisi Serhebun Yavuklu’yu makamında ağırladı.  Öğrencilerle sohbet ederek başarılarının devamını dileyen Başkan Ekinci, gençleri kutlayıp hediyelerini takdim etti.

YKS’de Viranşehir’in şampiyonlarıyla bir araya geldiklerini belirten Başkan Ekinci, “Viranşehir’imizin gururlarını çam sakızı çoban armağanı küçük hediyelerle uğurladık. Güzel başarı elde ettikleri ve bizleri gururlandırdıkları için onlara çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda gençlerin başarılı olmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. Viranşehir’imize hayırlı olsun. Umarım bütün gençlerimiz, bu kardeşlerimizi örnek alır ve güzel yerlere yerleşirler. Gençlerimiz yarın memleketlerine dönüp idareci olacaklar, doktor olacaklar, öğretmen olacaklar. İnşallah geleceğimizi bu gençlerimiz tahsis edecekler. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ödül alan öğrenciler de, gençliğe verdiği önemle takdir toplayan ve kendilerini ödüllendiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

Urfa Çağdaş viranşehir yks sınav bilgisayar ödül başarılı öğrenci çam sakızı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı