Advert

Başkanı Kuş, Dedeosman Mahallesi’nde Halkla Buluştu

Resmi çalışma programı dışında bulduğu her fırsatta ilçeyi karış karış ziyaret eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Dedeosman Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkanı Kuş, Dedeosman Mahallesi’nde Halkla Buluştu
Başkanı Kuş, Dedeosman Mahallesi’nde Halkla Buluştu Admin
Advert

Büyük kısmı arkeolojik sit alanı ve gecekondulardan oluşan Dedeosman Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların, kadın taziye evi talebini yerine getirmek için Mahalle Muhtarı Ramazan Deren ve AK Parti Mahalle Temsilcisi İsmail Deren ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Kuş, mahalleye park ve taziye evi yapımı için çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Dedeosman Mahallesi’nde yaşayan hasta ve yaşlıları da evlerinde ziyaret ederek hayır dualarını alan Başkan Kuş, bir vatandaşın ortopedik hasta yatağı talebinin yerine getirilmesi için de talimat verdi.

Eyyübiye’yi karış karış gezmeye devam eden Başkan Kuş, “Bugün Dedeosman Mahallemizi sokak sokak ziyaret ettik. Muhtarımızın da mahalle temsilcimizin de seçildiğimiz gün itibariyle bizden kadın taziye evi talepleri vardı. Onunla ilgili bir çalışma yaptık. İnşallah en kısa süre içerisinde Dedeosman Mahallemizin bu talebini yerine getirmiş olacağız” dedi.

Dedeosman Mahallesi’nin kendileri için çok değerli olduğunu kaydeden Başkan Kuş, Türkiye’nin en dezavantajlı mahallesi olan Dedeosman Mahallesi’nde sosyal yardımlaşmaya büyük önem verdiklerini, mahalledeki hasta, yaşlı ve ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Dedeosman Mahalle Muhtarı Ramazan Deren ve AK Parti Mahalle Temsilcisi İsmail Deren de Başkan Kuş’a teşekkür ederek, mahallenin taleplerinin yerine getirmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

urfa çağdaş eyyübiye dedeosam mah ziyaret vatandaş sorun çözüm
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı