Advert

Haliliye’nin Refahı İçin Ekipler Gece Mesaisinde

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Ramazan ayının gelmesiyle çalışmalarına gece mesaisi ile devam ediyor. İlçeye yeni park alanları kazandırılırken, 6 mahallede üst yapı çalışmaları sürüyor.

Haliliye’nin Refahı İçin Ekipler Gece Mesaisinde
Haliliye’nin Refahı İçin Ekipler Gece Mesaisinde Admin
Advert

Haliliye Belediyesi, Ramazan ayı ile birlikte vatandaşlara hizmet sunmayı aksatmıyor.

Ramazan ayının gelmesiyle çalışmalarını gece mesaisiyle de devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü, geç saatlere kadar sahada çalışmalarını sürdürüyor. İlçenin dört bir yanında üstyapı çalışmalarına aralıksız devam eden Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmaları kısa sürede tamamlayarak, yeni yolları vatandaşların hizmetine açmayı hedefliyor. İmam Bakır Mahallesi, Paşabağı Mahallesi, Devteyşti Mahallesi, Ulubatlı Mahallesi, Sırrın Mahallesi ve Ahmet Yesevi Mahallesinde çalışmalarına devam eden ekipler, gece mesaisiyle de vatandaşların takdirini topluyor.

İlçede süren üstyapı çalışmalarının yanı sıra Park ve Bahçeler Müdürlüğü ise yeşil alan miktarını artırmak için mesai mefhumu gözetmiyor. Sırrın Mahallesinde hafriyat alanını park alanına çevirerek, yeşil alan miktarını artırmayı amaçlayan ekipler, hummalı bir çalışma yürütüyor.

Öte yandan, Müdürlüklerden yapılan açıklamada ise Haliliye’nin refahı için çalışmaların gece gündüz aksatılmadan sürdürüleceği kaydedildi.

urfa çağdaş haliliye belediyesi fen işleri park bahçe çalışma
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı