Advert
Advert

Şanlıurfa Işık Saçıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentin her alanında gerçekleştirdiği değişimin yanında cadde ve sokakların güzel görünümü için de kent merkezi ve ilçelerde yapımını sürdürdüğü dekoratif aydınlatma ve ışıklandırma çalışmalarıyla göz doldurdu.

Şanlıurfa Işık Saçıyor
Şanlıurfa Işık Saçıyor Admin
Advert

Kent merkezi ve ilçelerde ışıklandırma ve aydınlatma çalışmalarına ağırlık veren Büyükşehir Belediyesi görsel bir şölen oluşturan aydınlatma çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı.

Vatandaşların akşam saatlerinde gönül rahatlığıyla yürüyüşlerini gerçekleştirebilecekleri, sürücülerin aydınlatma çalışmalarıyla daha güvenli yol kat edecekleri çalışmalar esnaf ve vatandaşlar tarafından da takdirle karşılandı.

Aydınlatma öncesi karanlıkta kalan cadde ve sokaklar aydınlatma çalışmalarının ardından güvenli ve güzel bir görünüme kavuşurken özellikle kent merkezinde bulunan Necmettin Cevheri Bulvarı yürüyüş yolları ve refüjlerde yapılan ışıklandırma çalışmalarıyla ışıl ışıl oldu.

Yapılan çalışmalarla Açıksu Caddesi, Hilvan İnönü Caddesi, Siverek Adnan Menderes Caddesi, Viranşehir Eski Urfa Caddesi, Ceylanpınar, Akçakale, Harran, Halfeti, Birecik Prestij Caddeleri dekoratif aydınlatmanın ardından daha güzel bir görünüme kavuştu.

Aydınlatma çalışmalarının caddelere farklı bir görünüm kazandırdığını belirten esnaf ve vatandaşlar hem estetik açıdan hem de güvenlik açısından yapılan ışıklandırma çalışmalarının önemli olduğunu aktardı.

urfa çağdaş şanlıurfa ışıklandırma ışıl ışıl cadde sokak görünüm
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı