Advert
Advert

Canpolat’tan 8 Mart Dünya kadınlar günü mesajı

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Biz biliyoruz ki, memleketimizin kalkınabilmesi için her alanda kadınların olması ve her alana kadın elinin değmesi gerekir” ifadelerini kullandı.

Canpolat’tan 8 Mart Dünya kadınlar günü mesajı
Canpolat’tan 8 Mart Dünya kadınlar günü mesajı Admin
Advert

Başkan Mehmet Canpolat, “Hem dinimizde hem de yaşadığımız topraklarda geçmişten bugüne kadınlara büyük önem verilmiştir.” sözleriyle başladığı mesajında şunları kaydetti:

“Toplumu oluşturan ana omurga kadınlardır. İster erkek olsun ister kadın olsun hepsi de bir kadından, bir anneden dünyaya gelmiştir. Bugüne kadar tarihe baktığımızda yaşanan bütün büyük felaketlerde en büyük fedakârlığı yapan kadınlar olmuştur. 11 ilimizi etkileyen asrın felaketi diye adlandırılan depremlerde de, bu afeti yaşayan depremzedelere yardım elini ilk uzatan yine kadınlarımızdır. Bizler yerel yöneticiler olarak göreve geldiğimiz günden bu yana hanım kardeşlerimiz ile ilgili projelerimizi hayata geçirdik. Çünkü biz biliyoruz ki, memleketimizin kalkınabilmesi için her alanda kadınların olması ve her alana kadın elinin değmesi gerekir. Bu duygu ve düşüncelerle 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlar ve kadınların toplumdaki başarılarının devamını dilerim.”

urfa çağdaş haliliye belediyesi başkan canpolat 8 mart kadınlar günü kutlama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı