Advert
Advert

Emiroğlu Mahallesi Yenileniyor

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, mesaiye üst yapı çalışmalarını inceleyerek başladı.

Emiroğlu Mahallesi Yenileniyor
Emiroğlu Mahallesi Yenileniyor Admin
Advert

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından üst yapı çalışmaları kapsamında Emiroğlu Mahallesinde altı yapısı biten sokaklarda 2.Etap çalışmaları tamamlandı.

Ekipler tarafından altı yapısı biten 1230,1231,1232,1234,1236,1239,1240 ve 1252. sokaklarda yapılacak kilitli parke taşı döşeme çalışmaları öncesi dolgu ve tesviye çalışmaları tamamlanan alanlarda incelemelerde bulunan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Fen İşleri Şefi Sinan El’den bilgi aldı.

Vatandaşların fazla mağdur olmamasını isteyen Başkan Ekinci, çalışmaların hızlandırılmasını ve bir an önce bitirilmesi talimatını verdi.

Kilitli parke taşı döşeme çalışmaları önce yapılan 2.Etap çalışmalarının bittiğini ifade eden Başkan Salih Ekinci, kısa süre zarfında kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına geçeceklerini ifade etti.

İlçede alt yapısı biten mahallelerde üst yapı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkan Ekinci, Mahalle, mahalle Viranşehir’i yeniden inşa etmeye ve yenilemeye devam ettiklerini söyledi.

Hizmet çıtalarını her geçen gün artırdıklarının altını çizen Başkan Ekinci, 2023 Yılının Viranşehir’in hizmet ve yatırım yılını olacağını kaydetti.

Mahalle sakinleri ise, Mahallelerinde başlatılan alt ve üst yapı çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

urfa çağdaş viranşehir emiroğlu mah yol yapımı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı