Advert

Oto Galerici Esnafı’ndan Başkan Ekinci’ye Teşekkür

Viranşehir Galericiler Dernek Başkanı Mehmet Kanar ve yönetim kurulu üyeleri, Viranşehir Oto Galericiler Sitesi’nin yapımındaki katkılarından dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

Oto Galerici Esnafı’ndan Başkan Ekinci’ye Teşekkür
Oto Galerici Esnafı’ndan Başkan Ekinci’ye Teşekkür Admin
Advert

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Galericiler Dernek Başkanı Mehmet Kanar ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Kanar ve yönetim kurulu üyeleri, gerçekleştirdikleri ziyarette, yapımı tamamlanan Viranşehir Oto Galericiler Sitesi’ne projenin başlamasından itibaren verdiği destekten dolayı Başkan Ekinci’ye teşekkür etti.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci de, ziyaretlerinden dolayı Viranşehir Galericiler Dernek Başkanı Mehmet Kanar ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, Viranşehir’in gelişip kalkınması için yoğun çaba gösterdiklerini söyledi. Viranşehir Oto Galericiler Sitesi’nin de tamamlanması için gerekli tüm desteği sağladıklarını vurgulayan Başkan Ekinci, modern bir görünümle inşa edilen Yeni Oto Galericiler Sitesi’nin Viranşehir’e değer katacağını söyledi.

Başkan Ekinci, yakın zamanda hizmete girmesi beklenen sitenin esnaf ve Viranşehir halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi.

urfa çağdaş viranşehir oto galeri galericiler sitesi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı