Advert

Karaköprü Kırsalında Yollar Yenileniyor

Karaköprü Belediyesi ilçeye bağlı kırsal mahallelerde köy içi yollara stabilize malzeme serimi yaparak kış öncesi yolları yeniliyor

Karaköprü Kırsalında Yollar Yenileniyor
Karaköprü Kırsalında Yollar Yenileniyor Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde üstyapı hizmetini aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Uzak yakın demeden ilçenin her yerindeki vatandaşlara hizmet eden Karaköprü Belediyesi, kırsal mahallelerin tozdan ve çamurdan arınması için çalışmalarını sürdürüyor.

Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri Maşuk Kırsal Mahallesinde stabilize malzeme serimi çalışması yaparak vatandaşların kış aylarında çamurlu yollarda kalmalarının önüne geçiyor. Mahalle içindeki tüm tali yollarda malzeme serimi yapan ekipler, kış aylarında yolun çamurlaşmaması için silindirle sıkılaştırma işlemi gerçekleştirdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, kırsaldaki vatandaşların mağduriyetinin önüne geçmek için köy içi üstyapı çalışmaları ile yolları yenilediklerine dikkat çekti.

Başkan Baydilli, “Maşuk Mahallemizde kış aylarında vatandaşlarımızın bozuk ve çamurlu yollarda sıkıntı yaşamaması adına köy içi yolları yenileme çalışması gerçekleştirdik. Kırsal hizmetler ekibimiz özverili bir şekilde her hafta bir kırsal mahallemizin yollarını tamamen yeniliyor. Kış aylarında da şartlar el verdiğince çalışmalarımız devam edecektir. İnşallah yol sıkıntısı çeken hiçbir yolumuz kalmayana kadar devam edeceğiz” diye konuştu.

Maşuk Mahalle Muhtarı Abdurrahman Şeker ise mahallelerinde gerçekleştirilen hizmetten memnun olduklarını ifade ederek Başkan Baydilli ve kırsal hizmetler ekibine teşekkür etti.

urfa çağdaş karaköprü asfalt kırsal mah
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı