Advert

Diş Hekimleri Günü Kutlandı.

Ülkemizde 22 Kasım Dünya Diş Hekimliği Günü, içinde bulunduğumuz hafta ise Ağız Diş Sağlığı Haftası olarak kutlanmaktadır.

Diş Hekimleri Günü Kutlandı.
Diş Hekimleri Günü Kutlandı. Admin
Advert

Şanlıurfa'da 22 Kasım Dünya Diş Hekimleri Günü dolayısıyla, Diş Hekimlerine karanfil hediye edilerek, Müdürlüğümüz bünyesinde, Şanlıurfa Ağız ve Diş sağlığı Hastanesi, Eyyübiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde, Siverek Ağız ve Diş sağlığı merkezinde, İl ve İlçe Hastanelerimizde, İlçe Sağlık Müdürlüklerimizde ve Toplum Sağlığı Merkezlerimizde görev yapan tüm diş hekimlerinin Dünya Diş Hekimleri Günü kutlandı.

22 Kasım Dünya Diş Hekimleri Günü münasebetiyle Şanlıurfa Valimiz Sn. Salih Ayhan, Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesini ziyaret ederek Diş hekimlerine karanfil takdim ederek, bu özel ve anlamlı günlerini kutladı.

Şanlıurfa Valimiz Sn. Salih Ayhan,  “Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi, bireylerin ağız ve diş sağlığının korunması ve iyileştirilmesinde, büyük bir özveri ile çalışan tüm diş hekimlerimizin bu önemli gününü kutlar çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi. Valimiz Sn. Salih Ayhan, Hastanede tedavi olmak için bekleyen ve tedavi gören hastalarla sohbet ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Mehmet Gülüm Sağlık Bakanlığımız ağız ve diş sağlığını, bu hizmeti sunan hekimlerimizi ve çalışanlarımızı çok önemsemekte ve diş hastalıklarının önlenmesi için çeşitli çalışmalar düzenlemektedir. Bizler de hekimlerimizle ve yöneticilerimizle beraber çalışmalarımızı yapmaktayız. 22 Kasım Dünya Diş Hekimleri Günü münasebetiyle Diş Hekimlerimizi Ağız ve Diş sağlığı Hastanesinde ziyaret ederek günlerini kutlayan Sayın Valimiz Salih Ayhan’a teşekkür ederim. Bütün diş hekimlerinin “Dünya Diş Hekimleri Gününü” kutluyorum." dedi.

urfa çağdaş sağlık il sağlık müdürlüğü diş hekimliği
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı