Advert
Advert

Hemşirelerden Aşı Çağrısı

Koronavirüsle mücadele kapsamında Aşılama çalışması Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünün belirlediği tüm alanlarda aralıksız devam etmektedir.

Hemşirelerden Aşı Çağrısı
Hemşirelerden Aşı Çağrısı Admin
Advert

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek hizmet binasında ve Balıklıgöl Devlet Hastanesi Aşı noktalarında Covid-19 aşısının vatandaşlarımıza uygulama süreci yoğun bir şekilde devam ediyor.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek hizmet binası Covid-19 poliklinik sorumlusu Hemşire Zeynep BAŞOĞLU yaptığı açıklamada

Biz hastanelerimizin polikliniklerine başvuran hastalarımıza vatandaşlarımıza eksik aşıları ve hatırlatma dozları olup olmadıklarını mobil aşı ekiplerimiz ile tek tek sistem üzerinden sorgulama yaparak olmak isteyen vatandaşlarımızı hemen anında yerinde aşı uygulaması yapıyoruz. Bayan vatandaşlarımıza da aşı noktalarında bulunan aşı polikliniklerinde yardımcı oluyoruz. Şanlıurfa’daki eksik ve hatırlatma dozları olan bütün vatandaşlarımızı hastanelerimizin ve İl Sağlık Müdürlüğümüzün aşı noktalarına bekliyoruz dedi.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Poliklinik Sorumlu Hemşiresi Songül Yıldırım ÇULCU, Hastanemizde poliklinik girişinde mesai bitimine kadar, Hastanemiz Aşı merkezinde ise gece saat 00.00 kadar Aşı çalışmamız devam etmektedir.  Eksik ve hatırlatma dozları olan bütün vatandaşlarımızı hastanelerimizin ve İl Sağlık Müdürlüğümüzün kurmuş olduğu aşı platformlarına bekliyoruz dedi.

urfa çağdaş şanlıurfaı hemşire aşıııııııııı ıçağrıı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı