Advert
Advert

Reşat UZUN’a hayırlı olsun mesajı

Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Gülebak, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halka İlişkiler Daire Başkanlığına atanan Reşat Uzun’a başarılar diledi.

Reşat UZUN’a hayırlı olsun mesajı
Reşat UZUN’a hayırlı olsun mesajı Admin
Advert

2024 yılı Nisan ayında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halka İlişkiler Daire Başkanlığı’na atanan Ömer Yılan, görevinden istifa etti.

Yılan’dan boşalan Daire Başkanlığı görevine Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Gazeteci Reşat Uzun atandı.

Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi ve Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Cemiyet Başkanı Tahir Gülebak, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halka İlişkiler Daire Başkanlığına atanan Reşat Uzun’a yeni görevinde başarılar diledi.

"İŞİNDE BAŞARILI BİR MESLEKTAŞIMIZ"

Gülebak yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

" Reşat Uzun gibi mesleğinde kendini kanıtlamış başarılı bir ismin Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halka İlişkiler Daire Başkanlığına getirilmesi önemli bir durumdur.  Büyükşehir Belediyemize böyle liyakatlı atamaların yapılması mutluluk veriyor. Reşat Uzun'un Basın Yayın ve Halka İlişkiler Daire Başkanlığına getirilmesi hem yerel hemde Ulusal basınımız açısından büyük bir önem taşımaktadır. Sayın Reşat Uzun'a yeni görevinde başarılar diler her daim yanında olduğumuzu belirtmek isterim."

urfa çağdaş şanlıurfa büyükşehir belediyesi basın daire başkanı reşat uzun
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı