Advert
Advert

Harran'da 10 mahallenin bağlantı yolu asfaltlandı

Harran Belediyesi, hizmet ve yatırımlarını vatandaşlara daha hızlı ulaştırmak için çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor.

Harran'da 10 mahallenin bağlantı yolu asfaltlandı
Harran'da 10 mahallenin bağlantı yolu asfaltlandı Admin
Advert

Her yıl ilçe genelinde yaptığı asfalt çalışmalarını arttırarak sürdüren Harran Belediyesi, asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Harran ilçesinin farklı bölgelerinde asfalt yol  çalışmalarını kendi öz kaynaklarıyla sürdüren Harran Belediyesi ekipleri, üstyapı hizmeti kapsamında Sehrince, Karaç, Yeşilova, Ambarlı, Doğangüneş, Kanalyurt, Serin, Şeyhnebi, Barutlu ve Gazlıkuyu mahallelerinin bağlantı yollarında asfalt serim çalışmalarını tamamladı.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, yapılan çalışmalarla ilgili olarak şu ifadeleri kulandı:“Stabilizesi biten yollarda hızlı bir şekilde asfalt ve yol yenileme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımıza kaliteli ve sorunsuz bir yol hizmeti sunabilmek en büyük hedeflerimizden birisidir. Huzurlu ve güvenli bir ulaşım sağlanması için elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz. Tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür eder, kolaylıklar dilerim” dedi.

Harran Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, bağlantı yolunun asfalta kavuşmasını sağlayan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a teşekkür ettiler.

urfa çağdaş harran yol yatırım hizmet
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı