Advert
Advert

Harran Belediyesi YKS öncesi öğrencilere Mardin gezisi düzenledi

Harran Belediyesi, eğitime destek amacıyla ücretsiz olarak Kültür ve Gençlik merkezinde eğitim gören Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Kursu’na katılan öğrencilerine yönelik motivasyon gezisi düzenledi.

Harran Belediyesi YKS öncesi öğrencilere Mardin gezisi düzenledi
Harran Belediyesi YKS öncesi öğrencilere Mardin gezisi düzenledi Admin
Advert

Harran Belediyesi; Önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) üniversite sınavları öncesi Kültür ve Gençlik merkezinde eğitim gören öğrencilerin sınav kaygısını azaltmak ve motivasyonlarını artırmak amacıyla Mardin gezisi düzenledi.

Harran Belediyesi; Eğitim odaklı hizmet anlayışını sürdürmeye devam ediyor. Yaklaşan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)  öncesi moral, motivasyon ve gençlerin yaşadıkları toprakları yakından tanımasını sağlamak amacıyla düzenlenen tarih ve medeniyet gezisinde gençler doyasıya eğlendi. Mardin, eski Mardin ve Midyat beyazsu başta olmak üzere birçok yeri gezerek, eğlenen öğrenciler, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a teşekkür ettiler.

Eğitim odaklı hizmetlerini sürdürmeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: ‘‘Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik merkezimizde Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize moral - motivasyon kaynağı oluşturması adına Mardin gezisi düzenledik. Hedeflerine ulaşmak adına büyük emekler harcayarak, ders çalışan öğrencilerimize önümüzdeki haftasonu girecekleri YKS'de başarılar diliyorum. Cenab-ı Allah, emeklerini boşa çıkarmasın’’.

YKS’ye girecek olan Öğrenciler  geziyi düzenleyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür etti.

urfa çağdaş şanlıurfa harran mardin gezi yks eğitime destek
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı