Advert
Advert

Şampiyon Gençler Kupayı Başkan Nihat Çiftçi'ye getirdi

Şanlıurfa il şampiyonu olan Karaköprü Belediyespor U-17 futbol takımı gençleri şampiyonluk kupasını Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye takdim ettiler

Şampiyon Gençler Kupayı Başkan Nihat Çiftçi'ye getirdi
Şampiyon Gençler Kupayı Başkan Nihat Çiftçi'ye getirdi Admin
Advert

Gençlerin başarılarıyla her zaman övünen ve genç sporculara destek veren Başkan Nihat Çiftçi, il şampiyonu olarak Şanlıurfa’yı bölge şampiyonasında temsil etme hakkı kazanan Karaköprü Belediyespor U-17 takımını ağırlayarak tebriklerini iletti.

Ziyarette Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Şanlıurfa Şube Başkanı Adnan Yükselir, yönetim kurulu üyeleri, Karaköprü Belediyespor Kulüp Müdür, altyapı antrenörleri ve genç futbolcular hazır bulundu. Gençler il şampiyonluğu kupasını desteklerinden dolayı Başkan Nihat Çiftçi’ye takdim ettiler.

Başarılarından dolayı Karaköprü Belediyespor’un genç futbolcularını kutlayan Başkan Çiftçi, “Futbolla ilgili bakış açımız şudur ki gençleştireceğiz, gençlerimizi ve çocuklarımızı yetiştireceğiz. Biz Karaköprü Belediyespor olarak kapılarımızı Şanlıurfalı gençlerimize açacağız. Biz her zaman genç sporcularımızın yanında olacağız, hiç endişe etmesinler.

Buradaki yapılanmamız tamamen gençlerin geleceğine dönük bir yapılanmadır. Tabi yenilikler, değişimler olacaktır ancak hedefimiz Şanlıurfa’nın gençliğini bir yere taşıyabilmektir” diyerek bölge şampiyonasına gidecek gençlerin yanında olacaklarını sözlerine ekledi.

urfa çağdaş karaköprü belediyesi şampiyon gençler şampiyonluk kupası
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı