Advert
Advert

Kültür ve sanatla buluşan kursiyerler başkan Canpolat’a teşekkür etti

Haliliye Belediyesi’nin vatandaşları sanatla buluşturduğu Kültür ve Sanat Evinde devam eden birbirinden renkli kurslar yoğun ilgi görüyor. Bir yandan kendilerini geliştiren bir yandan da eski sanatları yaşatmak için ders alan kursiyerler, Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Kültür ve sanatla buluşan kursiyerler başkan Canpolat’a teşekkür etti
Kültür ve sanatla buluşan kursiyerler başkan Canpolat’a teşekkür etti Admin
Advert

Haliliye Belediyesi’nin kültür ve sanat alanında süren faaliyetleri vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla Belediye bünyesinde yer alan ve Kamberiye Mahallesinde bulunan binayı Kültür ve Sanat Evi’ne dönüştüren Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, vatandaşlara keyifli zaman geçirecekleri yeni alanlar sunuyor. Gençlerin kültür ve sanatla iç içe olması amacıyla hizmete sunulan Kültür ve Sanat Evinde usta öğreticiler tarafından def/bendir, ney, keman, bağlama, ebru, hüsn-i hat ve piyano dersleri veriliyor. Vatandaşların yoğun ilgiyle takip ettiği kurslar, kendilerini geliştirmek isteyen ve keyifli zaman geçiren gençlerle dolup taşıyor. Ebru kursundan faydalanan gençler, ebru sanatı ile tanıştıklarını ve el becerilerini geliştirdiklerini ifade ederek Haliliye Belediyesine teşekkürlerini iletti. Hüsn-i hat kursiyerleri ise Haliliye Belediyesi’nin kültürlerini öğrenmeleri için fırsat sunduğunu belirterek, Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise kurs kayıtlarının devam ettiği ve detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların 444 22 63 numaralı İletişim Merkezi ile irtibat kurabileceği kaydedildi.

urfa çağdaş urfa haberleri haliliye kadın kadın kursiyer
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı