Advert
Advert

Mehmet Polat’ta başkanlığa aday oldu

8-15 Haziran arasında gerçekleştirilecek Şanlıurfaspor olağan kongresi öncesi Şanlıurfa 63 masterler derneği başkanı Mehmet Polat’ta adaylığını açıkladı.

Mehmet Polat’ta başkanlığa aday oldu
Mehmet Polat’ta başkanlığa aday oldu Admin
Advert

Şanlıurfaspor'un 8-15 Haziran arasında gerçekleştirilecek olağan genel kurul toplantısı için geri sayım sürerken, adaylarda bir bir adaylıklarını açıklamaya başladı.

Şanlıurfaspor’da 2 dönem yöneticilik yapan Mehmet Polat adaylığı ile ilgili şu ifadelere yer verdi:

Bilindiği gibi alt sıralarda bitirmiş olduğumuz bir sezonu geride bırakıyoruz.Sezonun başında 1. Lig takımlarına kıyasen güzel bir bütçe ile yola çıktık ancak sonrasında kapalı kapılar ardında kişisel çıkarlar için yapılan toplantılarda verilen yanlış kararlar, yanlış görev dağılımları, yanlış futbolcu transferleri derken küme düşmenin eşiğinde sezonu başarısızlıkla tamamladık. Yola çıkacağımız yeni yönetim kadromuz. Şanlıurfaspor’un yıllardır içinde bulunduğu kısır döngüyü yıkarak, kalıcı gelir yaratmayı hedefleyecek ve daha nice başarılar için alt yapıya önem veren yeni bir kimliğe kavuşacaktır. Tek amacımızın sezon sonu süper lige çıkarmak olduğunu buradan dile getiriyor. 8 Haziranda yapılacak olan kongremizde Şanlıurfaspor başkanlık adaylığımı sizlerle paylaşıyorum.

urfa çağdaş şanlıurfaspor olağan kongre başkan adayı mehmet polat
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı