Advert
Advert

Solotürk gösteri için Şanlıurfa’ya geliyor

Türk Hava Kuvvetlerinin gururu SOLOTÜRK, Türkiye Kültür Yolu Festivali Şanlıurfa Buluşması kapsamında 26 Mayıs Pazar günü Şanlıurfa’da gösteri yapacak.

Solotürk  gösteri için Şanlıurfa’ya geliyor
Solotürk  gösteri için Şanlıurfa’ya geliyor Admin
Advert

Türkiye’nin yanı sıra Dünya’nın birçok ülkesinde yaptığı gösterilerle hayranlık uyandıran Türk Hava Kuvvetleri akrobasi timi SOLOTÜRK, Şanlıurfa’ya geliyor. SOLOTÜRK’ün Şanlıurfa buluşması öncesi son hazırlıkları ele alan Vali Hasan Şıldak, ilgili kurum amirleri ve yerel yönetim temsilcileri ile bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi.

Vali Şıldak Davet Çağrısını Yineledi

Toplantının ardından bir değerlendirme yaparak Şanlıurfa’nın kültürel zenginliklerinin en güzel haliyle yansıtılacağı Türkiye Kültür Yolu Festival çağrısını yineleyen Vali Şıldak, “Kültür ve Turizm Bakanlığımız organizasyonunda gerçekleştirilecek festivalimizin tüm hazırlık aşamalarını değerlendirmeye devam ediyoruz. Bu çerçevede SOLOTÜRK’ün de vatandaşlarımızla buluşması apayrı bir güzellik. Coğrafyamızdaki toprak üstündeki bu kültürel zenginliğin havadaki gururumuz ile buluşması gerek yurt içi gerekse yurt dışından ilimize gelecek misafirlerimiz için tarihi anlarla hafızalarda yer edecektir. Cumartesi günü başlayacak festivalimiz için bizler yine tüm hazırlıkları detayları ile ele almaya devam edeceğiz” dedi.

 

urfa çağdaş şanlıurfa solotürk gösteri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı