Advert
Advert

Karaköprü Belediyesi Personeline Promosyon Müjdesi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin girişimleriyle belediye personelinin alacağı banka promosyonu için sözleşme imzalanırken, personel 25 bin lira promosyon alacak

Karaköprü Belediyesi Personeline Promosyon Müjdesi
Karaköprü Belediyesi Personeline Promosyon Müjdesi Admin
Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli belediye personeline yönelik ek protokolle yapığı maaş zammının ardından personel için banka ile yapılan promosyon anlaşmasında da girişimde bulundu. Başkan Baydilli’nin girişimleriyle belediyeye ait KARBEL A.Ş. personeline maaş anlaşması yapılan bankadan 25 bin lira promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

Karaköprü Belediyesi Ek Bina Toplantı Salonunda yapılan toplantı ile personele duyurulan promosyon anlaşmasının detaylarını Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Aslan ve Belediye İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Adem Şıltak personele açıkladı.

Başkan Yardımcısı Aslan, uzun süredir personelin en yüksek promosyonu alabilmesi için uğraştıklarını ve personeli sevindirecek rakama ulaşana kadar mücadele ettiklerini ifade ederek söz konusu rakama ulaşılmasında personel için devreye giren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin önemli pay sahibi olduğunu söyledi.

Belediye İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Adem Şıltak da promosyonun personele hayırlı olmasını dilerken, personel ile ilgili her taleplerinde yardımcı olan ve her zaman personelin yanında olan Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

Öte yandan Karaköprü Belediyesi personeline mart ayı sonuna kadar anlaşmalı banka tarafından kişi başı 25 bin TL promosyon ödemesi yapılacak

urfa çağdaş karaköprü işçi promosyon
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı