Advert
Advert

Canpolat: “Sen ben yok biz diyen bir partinin üyeleriyiz”

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, İstanbul Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanlığı tarafından düzenlenen programa katıldı.

Canpolat: “Sen ben yok biz diyen bir partinin üyeleriyiz”
Canpolat: “Sen ben yok biz diyen bir partinin üyeleriyiz” Admin
Advert

 

İstanbul Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanlığı tarafından düzenlenen programa, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ile İstanbul Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Adnan Şansal’ın yanı sıra teşkilat üyeleri katıldı.

‘Gün dostlarımızı, kardeşlerimizi destekleme zamanı, lütfen herkes sahada iyi çalışsın, etkileyebileceği tüm dostlarını etkilesin’ diyen, İstanbul Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Adnan Şansal, “Bende bugün bu kardeşlerime destek için buradayım. Bana destek olana bende destek oluyorum. Bu gece aramızda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Gün bugündür. Gün dostlarımızı, kardeşlerimizi destekleme zamanı, lütfen herkes sahada iyi çalışsın, etkileyebileceği tüm dostlarını etkilesin” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN BAĞMANCI: “CUMHURBAŞKANIMIZIN BİZLERE EMANETLERİNİ HALKIMIZA ANLATIYORUZ”

Haliliye teşkilatı olarak sabahtan akşama kadar kapı kapı dolaşıp kadın kolları, gençlik kolları ve meclis üyeleriyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle tekrardan aday gösterilen Başkan Canpolat’ı vatandaşlara anlattıklarını ifade eden, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, “Malumunuz cumhurbaşkanımız kısa bir süre önce Şanlı şehrimize gelerek belediye başkanlarımızı bizlere emanet edip ayrılmıştır. Bizler şanlı şehrin mensupları olarak bu emanetleri başımıza taç edip gece gündüz anlatıp cumhurbaşkanımızın yüzünde tebessüm olmak adına sabah akşam çalışmamız lazım. Bizler Haliliye teşkilatı olarak sabahtan akşama kadar kapı kapı dolaşıp kadın kolları, gençlik kolları ve meclis üyelerimizle cumhurbaşkanımızın bizlere emanetlerini halkımıza anlatıyoruz” dedi.

BAŞKAN CANPOLAT: “SABAH AKŞAM ÇALIŞMAMIZ LAZIM”

Haliliye’nin ve Urfa’nın hizmetkarları olarak yine yeniden aday seçilen, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, “Adnan Şansal ağabeyime çok teşekkür ediyorum. Nitekim Mehmet Demir kardeşim dedi ya bir Urfa Sevdalısı gerçekten Urfa ve Urfalı Sevdalısıdır. Değerli hazırun bizler Haliliye’nin ve Urfa’nın hizmetkarları olarak yine yeniden sizlerin huzuruna çıktık. Bizi biz yapan en önemli kimliğimiz bizde ben yok biz olmamızdır. Bizdeki kastım isimlerin bir önemi yok. Biz bir davaya inanmış, biz hakkın yolu halkın yoludur demiş bu otağı dünya lideri hizmet adamı ve AK Parti milletin partisi çatısı altında toplanmış sen ben yok biz diyen bir partinin üyeleriyiz. Ahmet’in, Mehmet’in, Osman’ın bizim için hiçbir önemi yok. Bizler şuan da sahada görevlerimizi aktif bir şekilde icra ediyoruz. Her bir arkadaşımız, milletvekilimiz, belediye başkan adayımız, il ilçe başkanlarımız, bakanımız sahamızın çeşitli noktalarında çalışıyor. Bizlerde bugün nitekim sahada sizlerle beraberiz. Onlar adına da beraberiz, onlarında buradan sizlere selamlarını iletiyoruz. Sizlere güveniyoruz ve inanıyoruz. Sizlerle biriz ve beraberiz, sizlerin her zaman emrinde ve hizmetinde olacağımıza buradan ifade etmek istiyorum. Ama şuan seçim arifesinde size düşen bizlere, AK Partiye, Zeynel Abidin Beyazgül başkanıma ve hizmetkarınız Mehmet Canpolat kardeşinize AK Parti çatısı altında sahip çıkmak. Allah’ın izniyle her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber sizlerin emrinde hizmetinde olacağımızın sözünü vererekten buraya katıldığınız, bizimle beraber olduğunuz ve birlik beraberliğinizi gösterdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. AK Parti çatısı altında yine yeniden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, çıtası bayrağını en yükseğe kaldıracağınıza söz verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKAN BEYAZGÜL: “GÜZEL BİR KÖPRÜ KURDU”

Şanlıurfa Dernekler Federasyonu Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen organizasyonlarda Şanlıurfa’nın tanıtımına katkısının büyük olduğunu ifade eden, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı

Zeynel Abidin Beyazgül, “Adnan Şansal beye teşekkür ederek başlamak istiyorum. Gerek İstanbul’da gerekse şuan Urfa’da yaptığı özel organizasyonlarla Şanlıurfa ile İstanbul arasında güzel bir köprü kurdu. Aynı zamanda İstanbul’da yapmış olduğu birçok etkinliğe katıldık. Orada örfümüzü, adedimizi, geleneklerimizi devam ettiren bir oluşumun içerisindedir. Kendisini Urfalılara feda etmiş, vakıf etmiş vakıf bir insan gibi. Kendisine müteşekkiriz. Bugünde bu seçimi önemli gördüğü için şuan Şanlıurfa’da bizlerin yanında” diye konuştu.

Program konuşmaların ardından hatırla fotoğrafı çekimiyle son buldu.

urfa çağdaş şanlıurfa başkan canpolat başkan beyazgül seçim çalışması şanlıurfaşışar derneği
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı