Advert
Advert

Özyavuz: Her anımızı Harranlı hemşehrilerimizle geçiriyoruz

Fırsat bulduğu her anını vatandaşlarla birlikte geçiren Şanlıurfa’nın Cumhur ittifakı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, her anını vatandaşlarla bir arada geçiriyor.

Özyavuz: Her anımızı Harranlı hemşehrilerimizle geçiriyoruz
Özyavuz: Her anımızı Harranlı hemşehrilerimizle geçiriyoruz Admin
Advert

Dünden bugüne hızla değişime öncülük ettiklerini belirten Başkan Özyavuz, kısa sürede büyük hizmetleri vatandaşlara ulaştırdıklarını, verdikleri sözleri de bir bir yerine getirmeye devam ettiklerini kaydetti.

Cumhur İttifakı'nın Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ile ilçe merkezi ve kırsalında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Fırsat bulduğu her anını vatandaşlarla birlikte geçiren Başkan Özyavuz, biz Milletimize hizmetkar olduk olmayada devam edeceğiz. Dedi.

"Bizim her anımız halkımız için." diyen Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada; "Kısa sürede hizmet noktasında büyük yol kat ettik. İlçe merkezi ve kırsalımızda çalışmalarımız dört koldan devam ediyor. Ekip ve ekipman konusunda tüm imkanlarımızla hemşerilerimize hizmet için sahadayız. Cenab-ı Allah'a şükürler olsun ki verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz. Gece, gündüz, hafta içi, hafta sonu, saat, bizim için zaman fark etmiyor. Halkımıza hizmet için mesai mefhumu gözetmeksizin Harranlı hemşerilerimizin hizmetinde olmaya özen gösteriyor ve hep daha fazlasını ulaştırabilmek adına çaba harcıyoruz." ifadelerini kullandı.

Harran Belediyesi tarafından mahallelerinde sürdürülen çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar çocuklu, büyüklü farketmeksizin herkes başkan Özyavuz'a teşekkür ederken bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdiler.

urfaçağdaş harran belediyesi seçim çalışması vatandaş
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı